Hakkımızda

ÜSTADIM Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi Yeminli Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi ünvanına sahip Cihat ÇETİNKAYA’nın oluşturduğu bir Yeminli Mali Müşavirlik ve Denetim firmasıdır. Cihat ÇETİNKAYA bilfiil Yeminli Mali Müşavirlik hizmeti sunmakta olup kendi alanında uzmanlaşmıştır. Anonim Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Cihat ÇETİNKAYA’ dır Şirketimiz müşterilerine vergi ve mali hukuk konularında çözümler üretmek üzere baş denetçi, denetçi, denetçi yardımcısı, ve uzmanlardan oluşan geniş bir takıma sahiptir.

İstihdam edilen denetçi, denetçi yardımcısı ve uzmanların her biri kendi alanında yüksek düzeyde teknik bilgi ve tecrübe birikimine sahiptir. Firmamızın hizmet anlayışı, kanun ve düzenlemelerle bizden beklenen standart Yeminli Mali Müşavirlik hizmetlerinin de ötesinde müşterilerine tam zamanında ve optimum mevzuat, genel kabul görmüş ilkelere ve geleneklere uygun çözümler üretmek olarak tanımlanabilir. Daha somut bir ifadeyle, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğunda bizi yanlarında bulabilmeleri hizmet anlayışımızın özünü oluşturmaktadır.

ÜSTADIM Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.’de sadece soru ve sorunların cevabını değil, aynı zamanda çözüm önerilerini ve alternatiflerini bulacaksınız.

Saygılarımızla.
Üstadım Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi

Bizimle İletişime Geçin

Üstadım Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. olarak vermiş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geçin